Türkiye'nin en kapsamlı Body Building, Pilates ve Kişisel Eğitim ile Üstün Alman Teknolojisi MIHA BODYTEC sistemlerinin detaylı kullanıldığı, FAST FIT kurumsal sayfamıza Hoşgeldiniz. Son yıllarda önemi gittikçe artan sağlıklı yaşam standartını bir çıta yukarılara taşıyan egsersiz derslerimize uzman kodromuz ile devam etmekteyiz. Sizlerin yoğun iş temposu ile yoğunluğunuzu bildiğimizden " Siz Bize Gelemiyorsanız , Biz Size Gelelim " Sloganımız ile her an her yerde yanınızdayız.Sizler ister tatilde,ister ofisinizde ve işyerinizde,isterseniz evinizde olun bizler gezici MIHA BODYTEC fitness setlerimiz ile sizi formda tutmaya kararlıyız. Pilates derslerimizinde yoğunca yapıldığı ve gittikçe çoğalan şubelerimizde derslerimiz devam etmektedir.Yeni atılımımız ile Her noktada bir FAST FIT sloganımız ile Franchise Bayilikler vermeye devam ediyoruz. Sizde bir FAST FIT şubesi olmak istiyorsanız,şuan için geçerli kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bizlere hemen iletişim sayfamızdan ulaşınız.FAST FIT sağlıklı-formlu günler diler !

NEDEN BİZ ?

FİRMALARA ÖZEL TOPLU EĞİTİM

Firmanız bünyesinde çalışan tüm personelinize aylık standart eğitim fiyatlarımız üzerinden inanılmaz uygun fiyatlar sunuyoruz. Firma çalışanlarınız rahat,huzurlu ve formda olması onların işinde başarılı olmasını etkiledği gibi direkt olarak firmanızıda etkileyecektir. Firmalara özel çalışma saatlerimiz,programlarımız ve fiyat indirimlerimiz için lütfen görüşme için bizden randevu alınız.

NEDEN BİZ ?

* İşinde tecrübeli,eğitimli uzman ekip ile çalışırız.
*İster personel,isterseniz grup eğitim şansı sunuyoruz.
*Saat konusunda oldukça esneğinizdir.
*Dünyanın en gelişmiş Alman Teknolojisi Miha Bodytec kullanıyoruz
*İster eviniz,ister işyerinizde,isterseniz şubemizde eğitim veriyoruz.

BAYİLİK FIRSATI

Sizlerde büyüyen,kendi çapında gelişen ve artık gittikçe önemi artan kişişel eğitmenler ile uzman kontrolünde Form'da kalmak istenyenlerin tercihi olduğu FAST FİT şubelerimizden birisinin işletmecisi siz olabilir, bu sektörde profözyonelce adım atarak ilerlediğimiz yolda sizde kendinize yeni bir kariyer oluşturabilirsiniz. Detaylar için hemen bize ulaşın,bulunduğunuz bölgedeki fırsatı kaçırmayın

.

fast fit pilatesİDEAL KİLONU HESAPLA GÜNLÜK KALORİNİ HESAPLA VÜCUD YAĞ ORANINI HESAPLA


Son Blog Paylaşımlarımız